Процедура освітлення доволі агресивна до локонів, а за її неправильного проведення можна отримати ще й пошкоджене й спалене волосся, яке не завжди є можливість відновити. А про те, як подбати про таке волосся й що стало причиною його пошкодження – далі у статті.
Як можна пошкодити волосся під час освітлення
Більшість сучасних фарб та засобів, які використовуються під час процедури освітлення, можна назвати безпечними, якщо правильно їх використовувати. У випадку, якщо довірити локони непрофесійному майстру, або ж обрати засіб, який має неперевірений склад, можна стикнутись з таким явищем, як пошкоджений блонд.
Під пошкодженням мається на увазі безліч нюансів. Наприклад, поява жовтого або зеленого відтінку на волоссі, його загальне ушкодження – наявність сухості, ламкості, травмованих кінчиків, сплутаність й неслухняність після миття.
Пошкодити блонд та волосся під час освітлення можна наступним чином:
- Неправильно підібрана фарба під стан волосся. Наприклад, якщо локони самі по собі пошкоджені, мають чималу кількість пор, аміачні засоби для освітлення можуть тільки зробити проблему гіршою.
- Використання низькоякісних фарбників. Чим дешевшою буде процедура освітлення та фарбування – тим більш пошкоджений блонд можна буде отримати на виході. Завжди краще обирати дорожчі засоби з професійної лінійки, аби зберегти волосся.
- Занадто високий відсоток окислювача. Ці засоби для блонду обираються згідно з особливостями та рівнем пошкодження пасм. Варіанти з 9 та 12% можуть бути надто агресивними, особливо на вже травмованих локонах.
- Задовго тримали засіб на волоссі. Під час процедури освітлення й позбавлення волосся пігменту задовга витримка косметичних засобів на волоссі може перетворити їх на сплутані, неслухняні, пухнасті, позбавлені життя та вологи.
Зрозуміти, що процедура пішла не за планом й ви отримаєте пошкоджений блонд можна доволі легко. У цьому випадку локони виглядатимуть тьмяними відразу після змивання засобів для освітлення, неозброєним оком буде помітна втрата блиску, природного сяйва та загальна втрата життєвих сил. Після сушіння пошкоджений блонд буде мати неправильний, зеленувато-жовтий, або теплий відтінок, особливо, якщо потрібен був холодний тон.
Локони, які пройшли неправильну процедуру освітлення й мають на собі ушкоджений блонд, будуть проблематично розчісуватись, плутатись, а також стануть ламкими. Кінчики такого волосся будуть сіктись активніше, а деякі з волосинок почнуть випадати через загальну слабкість й відсутність зволоження.
Лайфхаки по догляду за пошкодженим блондом
Говорячи про спасіння пошкодженого блонду, найперше потрібно правильно дібрати засоби догляду. Ліпше обирати професійні засоби, оскільки вони гарантовано містять натуральні компоненти – екстракти, вітаміни та олії, які будуть глибоко живити, відновлювати, а також зволожувати сухі, ослаблені після процедури локони.
Звернути увагу треба й на поради майстра щодо відновлення. Не зайвими будуть гарячі або холодні процедури, які допоможуть відновити локони, а також можуть задіюватись на блонді. Під час них можуть використовуватись косметичні продукти, які допоможуть позбутись неправильного тону, адже матимуть фільтри блакитного, холодного кольору.
Відновити пошкоджений блонд можна, якщо звернути увагу на наступні рекомендації:
- Варто уникати механічного, термічного та інших видів пошкодження локонів. На тривалий час варто уникати стайлінгових приладів, а також змінити гребінець, аби не рвати пасма й не травмувати їх ще більше.
- Обираючи засоби догляду, варто звертати особливу увагу на лінійки продуктів, що відновлюють, глибоко живлять та зволожують, аби реанімувати ослаблені локони.
- На час реконструкції блонду краще відмовитись від засобів стайлінгу, оскільки вони можуть робити пасма важчими, що призведе до підвищеної ламкості.
- Для того, аби втримати блонд на волоссі, потрібно захищати його від згубного впливу ультрафіолету, адже він не лише змінює відтінок пасм, а й впливає на рівень їх зволоженості, додаючи сухості.
- На тривалий час краще забути про повторні процедури фарбування або освітлення. Для корекції блонду краще користуватись тонуючими засобами, оскільки такі косметичні продукти ощадливо впливають на пасма й не пошкоджують їх.
- Зберігати яскравість кольору та блонду загалом можна завдяки використанню бальзамів або кондиціонерів. Можна також додати до догляду маски, які мають відновлюючі пігменти, які позбавлять небажаного відтінку блонду.
- Варто подбати про те, аби мати під рукою відновлюючі засоби догляду, які здатні наситити локони корисними речовинами. Зверніть увагу на косметику, яка містить вітаміни, залізо, цинк та інші макро- та мікроелементи.
- Сушіть волосся повністю, до повного висихання з використанням теплого або холодного, але не гарячого повітря. Обов’язково використовуйте термозахист, аби вберегти локони від пошкодження.
Треба звернути увагу й на спеціальну косметику та засоби догляду, які орієнтовані безпосередньо на відновлення локонів після процедур освітлення. Для того, аби урятувати неправильно сформований, перепалений блонд, необхідно обирати засоби, які спрямовані безпосередньо на освітлене волосся. Вони міститимуть компоненти, що підтримують колір, зможуть укріпити локони після процедури.
Чого варто уникати для відновлення пошкодженого блонду
Якщо локони постраждали під час процедури освітлення, варто якомога скоріше зайнятись їх відновленням. Найкраще рішення – звернутись до професійного майстра, який оцінить ступінь пошкодження, а також визначить способи й методики, як урятувати блонд.
Для того, аби підтримати та відновити колір, варто використовувати професійні засоби догляду. Вони містять більшу концентрацію корисних речовин, а тому швидше будуть чинити вплив на пасма, насичуючи їх, позбавляючи від сухості, а також від жовтизни.
Засоби для відновлення блонду не повинні містити у собі:
- Спиртів;
- Сульфатів;
- Силіконів;
- Будь-яких ПАР;
- Консервантів;
- Парабенів тощо.
Для відновлення блонду та пошкодженого у результаті домашнього або неправильного проведеного салонного освітлення волосся знадобяться засоби, які містять у собі комплекси корисних та поживних речовин. Краще використовувати комплексний догляд – шампунь, бальзам, кондиціонер, а також сироватки та маски.
Зверніть увагу, що вони мають містити відповідні речовини та компоненти. Наприклад, амінокислоти та кератин, протеїни, гіалуронову кислоту, вітамінні комплекси та олії, рослинні екстракти, а також компоненти, які позбавлять від жовтизни.
Які засоби використовувати для відновлення блонду
Для того, аби позбутись пошкодження волосся, а також відновити блонд після неправильно проведеної процедури освітлення, варто використовувати наступні засоби, які ми підібрали для вас.
deeply Refreshing Scalp Peeling
Для того, аби стимулювати процес відновлення блонду та пошкодженого волосся, потрібно подбати про шкіру голови. Для цього краще використовувати освіжаючий пілінг, який створений для очищення, відлущення та стимуляції регенерації епідермісу.
Пілінг deeply Refreshing Scalp Peeling містить натуральний склад, до якого входить екстракт імбиру, що має протизапальну дію, а також алое вера, що допомагає регенерувати шкіру. Використання пілінгу допомагає регулювати рівень виділення себуму, загальної жирності шкіри голови, а також покращити кровообіг, що призводить до пришвидшення росту нових волосинок.
deeply Cold Keramino Hair Spray
У випадку, якщо волосся, яке пройшло через процедуру освітлення, було пошкоджене доволі сильно, краще використовувати спрей-реконструктор, розроблений спеціально для локонів, які мають 4 та 5 рівні ушкодження.
Спрей deeply Cold Keramino Hair Spray підходить для використання під час процедури холодного відновлення локонів та блонду, містить у собі молекули кератину у гідролізованому стані, а також комплекс амінокислот для глибокого відновлення.
Засіб активно проникає у структуру волосся, заповнює собою пошкоджені порожнини, завдяки чому повертає йому блиск, пружність, а ще дбає про ушкоджений блонд.
deeply Lipido Basic Mask
Ліпідна маска – засіб, який розроблений для професійного догляду та відновлення волосся. Головна її особливість полягає у тому, що її можна використовувати і як підкладку під час гарячих процедур, і як окремий засіб догляду за пасмами.
Маска deeply Lipido Basic Mask працює на ліпідному шарі волосся, завдяки чому оптимально заповнює своїми компонентами пошкоджені ділянки волосинок, ущільнює структуру локонів та дбає про захист від зовнішніх факторів.
Зверніть увагу, що у лінійці засобів бренду ця маска має найлегшу текстуру, завдяки чому краще використовувати її на волоссі з невеликим рівнем пошкодження.
А якщо ви хочете купити якісні засоби догляду, які допоможуть з відновленням блонду – обирайте їх у нашому магазині zaya.ua. Ми пропонуємо широкий асортимент професійної косметики, а також вигідні ціни, можливість консультації зі спеціалістами та швидку доставку по Україні!